Na forach internauci zadają wszelakiego typu pytania.

Temat tego, jak odzyskać byłą ukazywał się częstokroć w różnorakich młodzieżowych gazetach, jeszcze zanim dostęp do internetu był rozpowszechniony w takim stopniu, jak w obecnych czasach. Jak zapewne wiemy, z biegiem czasu takie gazety ustąpiły miejsca odpowiednim witrynom internetowym, a dokładniej mówiąc – internetowym forom.

 

Na forach dyskusyjnych użytkownicy zadają różnorodnego typu pytania, oraz proszą o jakieś rady, bo nie mają pojęcia, jak postąpić w wielu różnych momentach, a być może po prostu bardzo boją się porozmawiać o tym z rodziną. A przecież w globalnej sieci tak de fakto nikt nie wie kim jesteśmy, nie jesteśmy zmuszeni przedstawiać się z imienia i nazwiska, jesteśmy całkowicie anonimowi. Właśnie z tego powodu bardzo wielu ludzi woli taki rodzaj pomocy niżeli wygadanie się – mówiąc trochę potocznie – innej osobie na trapiący nas problem. Odzyskanie utraconej miłości, bez względu na to czy jesteśmy nastolatkami, czy już dorosłymi ludźmi, jest dla nas bardzo ważne bez względu na nasz wiek. Myśląc stereotypowo może wam się zdawać, że osoby, które jeszcze nie osiągnęły pełnoletności, prosząc o poradę na ten temat w sieci są niepoważne, pragną skierować na swoją osobę większą uwagę itp.

 

To nie jest prawidłowe podejście, ponieważ dla zranionej z powodu utraty wielkiej miłości osoby to bardzo ważne bez względu na to w jakim jest wieku. A zdarza się, że, dla żartu ktoś może potrzebującej osobie w internecie napisać w głupi i prostacki sposób, co nadal bardziej może pogłębić stan osoby , która prosi o poradę. Z miłości możemy przecież ucierpieć na każdym etapie życia, zatem jeżeli już ktoś szuka pomocy, powinniśmy zapewnić mu ją w najlepszy możliwy sposób – byc może nawet w oparciu o własne doświadczenia. Sporo par przeżyło nawet burzliwą historię, ponieważ wiele osób albo rozstało się na zawsze, albo postanowiło dać sobie jeszcze jedną szansę i wrócili do siebie, mimo tego, że sytuacja, jaka wywołała ich rozstanie spowodowała, że związku nie da się naprawić. Osoba, która bardzo zawiodła drugą połówkę, bardzo starała się odnowić w ukochanej osobie stracone zaufanie. Jest to proces bardzo długotrwały, ale na pewno nie jest niemożliwy. Jeśli tylko udowodnimy komuś kogo bardzo kochamy, że jest dla nas najważniejszy, pomimo tego co mu zrobiliśmy wybaczy nam i być może ponownie będziecie razem. Aby takie zdarzenia nie miały miejsca, należy bardzo uważać. Czasem jednak robimy coś zanim pomyślimy, że nie należy tego zrobić i… koniec jest już znany. W takiej właśnie sytuacji należy udowodnić bliskiej osobie, że jest dla nas bardzo ważna i tylko ją na świecie kochamy.

 

Jednak wybaczenie to nie wszystko, bo od tego jak później będziemy się zachowywać, uzależnione jest to czy związek przetrwa kolejne lata, a być może nawet całe nasze życie. Osoba, której zaufanie zawiedliśmy, pomimo tego, że nam wybaczyła na 100% cały czas ma żal do nas o to, co się stało a jeżeli taka sytuacja się powtórzy, jeszcze jedna szansa na wybaczenie może się nie nadarzyć mimo tego, że darzymy kogoś wielką miłością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *